Rekrutacja NF - grafika 3 (1)

Chciałbyś spróbować sił w dziennikarstwie sportowym? Jesteś kreatywny, potrafisz pisać niekonwencjonalnie, a przede wszystkim merytorycznie? W takim razie trafiłeś idealnie! Startujemy właśnie z kolejną rekrutacją. Już dziś możesz rozpocząć wspinanie się po szczeblach swojej kariery dziennikarskiej!

Dlaczego u nas?

NaszFutbol.com to nowatorski projekt na rynku mediów internetowych poświęconych tematyce piłkarskiej. Portal ma być w zamierzeniu jedną z najbardziej merytorycznych i fachowych stron internetowych, poświęconych głównie futbolowi zagranicznemu. Chcemy wypełnić powstałą w ostatnim czasie lukę na rynku profesjonalnych mediów sportowych w Polsce. Głównym celem założycieli portalu jest stanie się wiodącą marką wśród piłkarskich portali w kraju, a znakiem wyróżniającym nas spośród konkurencji mają być fachowe teksty publicystyczne, dłuższe formy reportażowe, niekonwencjonalne wywiady oraz subiektywne komentarze czy analizy taktyczne.

Kogo szukamy?

Poszukujemy redaktorów do działów lig zagranicznych (głównie francuskiej, włoskiej, niemieckiej, ale także angielskiej i hiszpańskiej), którzy będą odznaczać się nie tylko dużą wiedzą z zakresu futbolu zagranicznego, ale również takimi cechami personalnymi, jak sumienność, obowiązkowość czy dyspozycyjność. Od kandydatów na stanowisko redaktora działu ligi wymagamy przynajmniej niewielkiego doświadczenia pracy w mediach, umiejętności redagowania dłuższych form publicystycznych, a także kreatywności i chęci samodoskonalenia zawodowego.

Co gwarantujemy?

*miłą i przyjazną atmosferę pracy w gronie profesjonalistów
*szkolenia warsztatowe
*możliwość uczestniczenia w największych piłkarskich wydarzeniach w kraju i na świecie
*możliwość zdobycia dużego doświadczenia zawodowego

Jak się z nami skontaktować?

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i chcesz dołączyć do redakcji portalu NaszFutbol.com, skontaktuj się z naszym biurem ds. rekrutacji, gdzie otrzymasz dalsze instrukcje postępowania rekrutacyjnego.

Kontakt: rekrutacja@naszfutbol.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *