Kadra

  • 6 polskich piłkarzy, którzy zimą powinni zmienić klub

    6 polskich piłkarzy, którzy zimą powinni zmienić klub

    Po bardzo udanym dla polskiej reprezentacji EURO 2016, które było również konsekwencją dobrego sezonu w wykonaniu większości zawodników Adama Nawałki, wielu kadrowiczów zmieniło barwy klubowe, przechodząc do zespołów z europejskiej czołówki. Dla jednych okazało się to trafną decyzją, inni z kolei do tej pory nie potrafią wywalczyć sobie miejsca w podstawowych jedenastkach swoich drużyn. Szansą na regularną grę powinno być dla nich znalezienie zimą innego pracodawcy. (Czytaj więcej)
sloa_ekipna_england

Słowenia – reprezentacja o zmarnowanym potencjale

Podopieczni Adama Nawałki mogą zamknąć ze wszech miar udany 2016 rok zwycięstwem. Słoweńcy to drużyna co najwyżej przeciętna, choć nie brakuje w niej ciekawych indywidualności. (...)
09polska_slowenia1_f83

Bilans korzystny, ale po ostatnim meczu pozostała trauma – historia rywalizacji ze Słowenią

Historia rywalizacji Polski ze Słowenią nie należy do najdłuższych, bowiem reprezentacja z Bałkanów oficjalne mecze międzynarodowe rozgrywa dopiero od 1992 roku – po uzyskaniu niepodległości (...)
03a5453e7f76186ca64d078acc9ae428

Jacek Góralski – nowa „pirania” reprezentacji Polski

Adam Nawałka obsadzając ofensywne pozycje w drużynie Biało-Czerwonych miewa chwilami całkiem przyjemny ból głowy. Dwóch snajperów znajduje się w piątce najskuteczniejszych napastników w Europie, a (...)
cxa4blqxeaa2kgz

10 wniosków po meczu Rumunia – Polska

Przed piątkowym meczem eliminacji do mistrzostw Świata w Rosji w polskiej prasie aż roiło się od pytań. Jak wygląda krajobraz w kadrze po aferze alkoholowej? (...)
cxa2tfxw8aaostu

Kreator Zieliński, bezkonkurencyjny Lewandowski – oceniamy Polaków po meczu z Rumunią

Reprezentacja Polski pokonała na wyjeździe Rumunię i piłkarską zimę spędzi na fotelu lidera grupy E. Po pojedynku, który głównie z powodów pozaboiskowych jeszcze długo będzie (...)


                  GRUPA A

 DrużynaM+/-Pkt
1.alb Francja47:210
2.alb Holandia48:47
3.rou Szwecja46:37
4.sui Bułgaria46:106
5.fra Białoruś42:62
6.rou Luksemburg45:91
TERMINARZ
10 paź.
20:45
alb Holandia0:1alb Francja
10 paź.
20:45
rou Szwecja3:0sui Bułgaria
10 paź.
20:45
fra Białoruś1:1rou Luksemburg
11 lis.
20:45
alb Francja2:1rou Szwecja
13 lis.
18:00
rou Luksemburg1:3alb Holandia
13 lis.
18:00
sui Bułgaria1:0fra Białoruś


                  GRUPA B

 DrużynaM+/-Pkt
1.svk Szwajcaria49:312
2.svk Portugalia416:39
3.rus Węgry48:37
4.rus Wyspy Owcze42:84
5.eng — kopia Łotwa42:83
6.wal Andora41:130
TERMINARZ
10 paź.
20:45
wal Andora1:2svk Szwajcaria
10 paź.
20:45
eng — kopia Łotwa0:2rus Węgry
10 paź.
20:45
rus W-y Owcze0:6svk Portugalia
13 lis.
18:00
rus Węgry4:0wal Andora
13 lis.
18:00
svk Szwajcaria2:0rus W-y Owcze
13 lis.
20:45
svk Portugalia4:1eng — kopia Łotwa


                  GRUPA C

 DrużynaM+/-Pkt
1.nir Niemcy416:012
2.ukr Irlandia Północna48:27
3.ger Azerbejdżan42:47
4.pol Czechy42:45
5.nir Norwegia45:73
6.ukr San Marino41:170
TERMINARZ
11 paź.
20:45
nir Norwegia4:1ukr San Marino
11 paź.
20:45
pol Czechy0:0ger Azerbejdżan
11 paź.
20:45
nir Niemcy2:0ukr Irlandia Płn.
11 lis.
20:45
pol Czechy2:1nir Norwegia
11 lis.
20:45
ukr Irlandia Płn.4:0ger Azerbejdżan
11 lis.
20:45
ukr San Marino0:8nir Niemcy


                  GRUPA D

 DrużynaM+/-Pkt
1.tur Irlandia47:310
2.cze Serbia49:58
3.cze Walia48:46
4.cro Austria46:74
5.esp Gruzja43:52
6.tur Mołdawia42:111
TERMINARZ
9 paź.
18:00
cze Walia1:1esp Gruzja
9 paź.
20:45
tur Mołdawia1:3tur Irlandia
9 paź.
20:45
cze Serbia3:2cro Austria
12 lis.
18:00
esp Gruzja1:1tur Mołdawia
12 lis.
18:00
cro Austria0:1tur Irlandia
12 lis.
20:45
cze Walia1:1cze Serbia


                  GRUPA E

 DrużynaM+/-Pkt
1.swe POLSKA410:510
2.bel Czarnogóra49:47
3.irl Dania47:56
4.swe Rumunia46:45
5.ita Armenia44:103
6.irl Kazachstan43:112
TERMINARZ
11 paź.
18:00
irl Kazachstan0:0swe Rumunia
11 paź.
20:45
irl Dania0:1bel Czarnogóra
11 paź.
20:45
swe POLSKA2:1ita Armenia
11 lis.
18:00
ita Armenia3:2bel Czarnogóra
11 lis.
20:45
swe Rumunia0:3swe POLSKA
11 lis.
20:45
irl Dania4:1irl Kazachstan


                  GRUPA F

 DrużynaM+/-Pkt
1.hun Anglia46:010
2.por Słowenia44:28
3.por Słowacja47:26
4.isl Litwa45:75
5.aut Szkocja46:84
6.aut Malta41:100
TERMINARZ
11 paź.
20:45
por Słowenia0:0hun Anglia
11 paź.
20:45
por Słowacja3:0aut Szkocja
11 paź.
20:45
isl Litwa2:0aut Malta
11 lis.
20:45
hun Anglia3:0aut Szkocja
11 lis.
20:45
por Słowacja4:0isl Litwa
11 lis.
20:45
aut Malta0:1por Słowenia


                  GRUPA G

 DrużynaM+/-Pkt
1.hun Hiszpania415:110
2.hun Włochy411:410
3.hun Izrael48:59
4.hun Albania44:66
5.hun Macedonia44:110
6.hun Liechtenstein41:160
TERMINARZ
9 paź.
18:00
hun Izrael2:1hun Liechtenstein
9 paź.
20:45
hun Albania0:2hun Hiszpania
9 paź.
20:45
hun Macedonia2:3hun Włochy
12 lis.
20:45
hun Albania0:3hun Izrael
12 lis.
20:45
hun Liechtenstein0:4hun Włochy
12 lis.
20:45
hun Hiszpania4:0hun Macedonia


                  GRUPA H

 DrużynaM+/-Pkt
1.hun Belgia421:112
2.hun Grecja49:210
3.hun Bośnia i Hercegowina48:57
4.hun Cypr43:83
5.hun Estonia45:153
6.hun Gibraltar42:170
TERMINARZ
10 paź.
20:45
hun Bośnia2:0hun Cypr
10 paź.
20:45
hun Estonia0:2hun Grecja
10 paź.
20:45
hun Gibraltar0:6hun Belgia
13 lis.
18:00
hun Cypr3:1hun Gibraltar
13 lis.
20:45
hun Belgia8:1hun Estonia
13 lis.
20:45
hun Grecja1:1hun Bośnia


                  GRUPA I

 DrużynaM+/-Pkt
1.hun Chorwacja410:110
2.hun Ukraina47:38
3.hun Islandia46:57
4.hun Turcja45:55
5.hun Finlandia43:61
6.hun Kosowo41:121
TERMINARZ
9 paź.
18:00
hun Finlandia0:1hun Chorwacja
9 paź.
18:00
hun Ukraina3:0hun Kosowo
9 paź.
20:45
hun Islandia2:0hun Turcja
12 lis.
18:00
hun Chorwacja2:0hun Islandia
12 lis.
18:00
hun Turcja2:0hun Kosowo
12 lis.
20:45
hun Ukraina1:0hun Finlandia



FINAŁ MISTRZOSTW ŚWIATA 2018



Stadion Łużniki, MOSKWA


 
Drużyna
Wynik
Drużyna
15 lipca
20:45
vs

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *