Liga Europy

  • Pięć najważniejszych wydarzeń 1/8 finału Ligi Europy

    Pięć najważniejszych wydarzeń 1/8 finału Ligi Europy

    Kolejna runda Europa League nie dostarczyła co prawda tylu emocji i bramek, ile spotkania tej samej fazy rozgrywek Ligi Mistrzów, jednak w dwa ostatnie czwartkowe wieczory kibice futbolu z pewnością nie mogli się nudzić. Które wydarzenia najmocniej zapadną w pamięć po dwumeczach 1/8 finału LE? (Czytaj więcej)

Uznana marka czy przeciwnik z niższej półki – jaki rywal w 1/16 finału Ligi Europy byłby dla Legii lepszy?

Po fatalnym początku rozgrywek większość kibiców spisało już Legię Warszawa na straty. Przyjście na ławkę trenerską Jacka Magiery odmieniło jednak stołeczny zespół, który zdołał wyprzedzić (...)
2-kolejka-le-foto-glowne-kopiowanie

8 najważniejszych momentów 2. kolejki Ligi Europy

Opadły już emocje po popisach Legii i innych drużyn w Champions League, nasze oczy zwracają się więc w stronę Ligi Europejskiej. Zamiast ośmiu spotkań, UEFA (...)
wp-1470778031247.jpeg

Obrońcy dają Superpuchar Realowi. RAMOSonada w Trondheim!

Real Madryt po niesamowitym meczu pokonał Sevillę 3:2 i sięgnął po Superpuchar Europy! Spotkanie stało na wysokim poziomie, a zespół Sampaolego, choć od triumfu dzieliły (...)
LFC 4-3 BVB

„Walk on, with hope in your heart…” – rzecz o niezwykłym comebacku na Anfield

Po dzisiejszym magicznym wieczorze w mieście Beatlesów wiemy już na pewno – piłka nożna to najpiękniejszy sport świata! Niesamowity comeback Liverpoolu, który w pewnym momencie wydawał się (...)
liga europejska ćwierćfinały

Liga Europejska: podsumowanie rewanżowych meczów 1/4 finału LE

Tegoroczna edycja Ligi Europy nie pozwala kibicom oderwać się od tych rozgrywek. Po znakomitej fazie 1/8 finału, pozostałych na placu boju osiem zespołów postanowiło w (...)

GRUPA A

 DrużynaM+/-Pkt
1600px-Fenerbahçe.svg FENERBAHÇE SK68:613
2.Celtic_FC MANCHESTER UNITED FC612:412
3.Ajax_Amsterdam SC Feyenoord63:77
4.molde-fk-logo-vector FC Zorya Luhansk62:82
Gospodarze
Wynik
Goście
Ajax_Amsterdam SC Feyenoord
0:1
600px-Fenerbahçe.svg Fenerbahçe
molde-fk-logo-vector Zorya Luhansk
0:2
Celtic_FC Man. United

GRUPA B

 DrużynaM+/-Pkt
1.Liverpool-FC-icon APOEL FC68:612
2.31073x3 OLYMPIACOS FC67:68
3.7430.vresize.400.400.medium.0 BSC Young Boys67:48
4.110227 FC Astana65:115
Gospodarze
Wynik
Goście
Liverpool-FC-icon APOEL FC
2:0
31073x3 Olympiacos
7430.vresize.400.400.medium.0 Young Boys
3:0
110227 FC Astana

GRUPA C

 DrużynaM+/-Pkt
1.Borussia-Dortmund AS SAINT-ÉTIENNE68:512
2.560ae01d9fbe95_06573678 RSC ANDERLECHT616:811
3.55fa70f0c52106_61070688 1. FSV Mainz 0568:109
4.Gabalafk FK Qəbələ65:140
Gospodarze
Wynik
Goście
560ae01d9fbe95_06573678 RSC Anderlecht
2:3
Borussia-Dortmund Saint-Étienne
55fa70f0c52106_61070688 1. FSV Mainz
2:0
Gabalafk FK Qəbələ

GRUPA D

 DrużynaM+/-Pkt
1.Club_Brugge_KV FC ZENIT 617:815
2.48 AZ ALKMAAR66:108
3.55c8833b764683_14963883 Maccabi Tel-Aviv FC67:97
4.FC_Midtjylland Dundalk FC65:84
Gospodarze
Wynik
Goście
48 AZ Alkmaar
3:2
Club_Brugge_KV FC Zenit
55c8833b764683_14963883 Maccabi
2:1
FC_Midtjylland Dundalk FC

GRUPA E

 DrużynaM+/-Pkt
1.sk-rapid-wien AS ROMA616:712
2.VillarrealCF FC ASTRA GIURGIU67:108
3.361adea0c7d9e87ab7f73ff140be48551dceff FC Viktoria Plzeň67:106
4.Dinamo-Minsk FK Austria Wien611:145
Gospodarze
Wynik
Goście
VillarrealCF Astra Giurgiu
0:0
sk-rapid-wien AS Roma
361adea0c7d9e87ab7f73ff140be48551dceff Viktoria Plzeň
3:2
Dinamo-Minsk Austria Wien

GRUPA F

 DrużynaM+/-Pkt
1.146 KRC GENK613:912
2.braga_sporting_clube_logo_totalizator ATHLETIC CLUB610:1110
3.Slovan-Liberec SK Rapid Wien67:86
4.FC_Groningen US Sassuolo Calcio69:115
Gospodarze
Wynik
Goście
Slovan-Liberec SK Rapid
1:1
braga_sporting_clube_logo_totalizator Athletic Club
FC_Groningen Sassuolo Calcio
0:2
146 KRC Genk

GRUPA G

 DrużynaM+/-Pkt
1.46 AFC AJAX611:614
2.bimrk0 RC CELTA DE VIGO610:79
3.Dnipro Dnipropetrovsk 2 old logo R. Standard de Liège 68:67
4.logo-asse-as-st-etienne Panathinaikos FC63:131
Gospodarze
Wynik
Goście
Dnipro Dnipropetrovsk 2 old logo Standard Liège
1:1
46 AFC Ajax
logo-asse-as-st-etienne Panathinaikos
0:2
bimrk0 Celta de Vigo

GRUPA H

 DryżynaM+/-Pkt
1.7448.vresize.400.400.medium.0 FC SHAKHTAR DONETSK621:518
2.6451.vresize.400.400.medium.0 KAA GENT69:138
3.64114 SC Braga69:116
4.327 Konyaspor62:121
Gospodarze
Wynik
Goście
64114 SC Braga
2:4
7448.vresize.400.400.medium.0 FC Shakhtar
327 Konyaspor
0:1
6451.vresize.400.400.medium.0 KAA Gent

GRUPA I

 DryżynaM+/-Pkt
1.lech-poznan FC SCHALKE 0469:315
2.emblem_1706 FC KRASNODAR68:87
3.1410466605_fc-fiorentina FC Salzburg66:67
4.belenenses_liga_nos OGC Nice65:116
Gospodarze
Wynik
Goście
1410466605_fc-fiorentina FC Salzburg
2:0
lech-poznan Schalke 04
belenenses_liga_nos OGC Nice
2:1
emblem_1706 FC Krasnodar

GRUPA J

 DryżynaM+/-Pkt
1.608 ACF FIORENTINA615:613
2.69 PAOK FC 67:610
3.emblem_4326 Qarabağ FK67:127
4.229 FC Slovan Liberec67:124
Gospodarze
Wynik
Goście
emblem_4326 Qarabağ FK
1:2
608 ACF Fiorentina
69 PAOK FC
2:0
229 Slovan Liberec

GRUPA K

 DryżynaM+/-Pkt
1.w4rFh5oEqRswKI2KCPAFbB6-ejMyUXcYMdxT-RQXCP9VL_k3Evp5syjxTSn7Cck8K1A=w300 AC SPARTA PRAHA68:612
2. HAPOEL BE'ER SHEVA FC66:68
3.01045 Southampton FC66:48
4.FC-Schalke-04 FC Internazionale67:116
Gospodarze
Wynik
Goście
FC-Schalke-04 Internazionale
2:1
w4rFh5oEqRswKI2KCPAFbB6-ejMyUXcYMdxT-RQXCP9VL_k3Evp5syjxTSn7Cck8K1A=w300 Sparta Praha
01045 Southampton
1:1
Hapoel BS

GRUPA L

 DryżynaM+/-Pkt
1.emblem_0272 OSMANLISPOR FK610:710
2.41 VILLARREAL CF69:89
3.100409 FC Zürich65:76
4.Athletic-Bilbao-icon FC Steaua Bucureşti65:76
Gospodarze
Wynik
Goście
41 Villarreal CF
2:1
Athletic-Bilbao-icon FC Steaua
emblem_0272 Osmanlıspor
2:0
100409 FC Zürich


1/16 finału
Gospodarze
Wynik
Goście
16 lutego
17:00
emblem_1706 FC Krasnodar *
1:0
600px-Fenerbahçe.svg Fenerbahçe SK
22 lutego
18:00
600px-Fenerbahçe.svg Fenerbahçe SK
1:1
emblem_1706 FC Krasnodar *
1/16 finału
Gospodarze
Wynik
Goście
16 lutego
19:00
bimrk0 Celta de Vigo *
0:1
7448.vresize.400.400.medium.0 FC Shakhtar Donetsk
23 lutego
21:05
7448.vresize.400.400.medium.0 FC Shakhtar Donetsk
0:2 (d.)
bimrk0 Celta de Vigo *
1/16 finału
Gospodarze
Wynik
Goście
16 lutego
19:00
6451.vresize.400.400.medium.0 KAA Gent *
1:0
emblem2 Tottenham Hotspur
23 lutego
21:05
emblem2 Tottenham Hotspur
2:2
6451.vresize.400.400.medium.0 KAA Gent *
1/16 finału
Gospodarze
Wynik
Goście
16 lutego
19:00
36155 Mönchengladbach *
0:1
608 ACF Fiorentina
23 lutego
21:05
608 ACF Fiorentina
2:4
36155 Mönchengladbach *
1/16 finału
Gospodarze
Wynik
Goście
16 lutego
21:05
560ae01d9fbe95_06573678 RSC Anderlecht *
2:0
Club_Brugge_KV FC Zenit
23 lutego
19:00
Club_Brugge_KV FC Zenit
3:1
560ae01d9fbe95_06573678 RSC Anderlecht *
1/16 finału
Gospodarze
Wynik
Goście
16 lutego
21:05
braga_sporting_clube_logo_totalizator Athletic Club
3:2
Liverpool-FC-icon APOEL FC *
23 lutego
19:00
Liverpool-FC-icon APOEL FC *
2:0
braga_sporting_clube_logo_totalizator Athletic Club
1/16 finału
Gospodarze
Wynik
Goście
16 lutego
21:05
Celtic_FC Manchester United *
3:0
Borussia-Dortmund AS Saint-Étienne
22 lutego
18:00
Borussia-Dortmund AS Saint-Étienne
0:1
Celtic_FC Manchester United *
1/16 finału
Gospodarze
Wynik
Goście
16 lutego
21:05
Hapoel Be'er Sheva
1:3
55cb62bda36f50_43126418 Beşiktaş JK *
23 lutego
19:00
55cb62bda36f50_43126418 Beşiktaş JK *
2:1
Hapoel Be'er Sheva


1/16 finału
Gospodarze
Wynik
Goście
16 lutego
19:00
31073x3 Olympiacos FC *
0:0
emblem_0272 Osmanlıspor FK
23 lutego
17:00
emblem_0272 Osmanlıspor FK
0:3
31073x3 Olympiacos FC *
1/16 finału
Gospodarze
Wynik
Goście
16 lutego
19:00
481 FC Rostov *
4:0
w4rFh5oEqRswKI2KCPAFbB6-ejMyUXcYMdxT-RQXCP9VL_k3Evp5syjxTSn7Cck8K1A=w300 AC Sparta Praha
23 lutego
21:05
w4rFh5oEqRswKI2KCPAFbB6-ejMyUXcYMdxT-RQXCP9VL_k3Evp5syjxTSn7Cck8K1A=w300 AC Sparta Praha
1:1
481 FC Rostov *
1/16 finału
Gospodarze
Wynik
Goście
16 lutego
19:00
wvvuqs1420764546 PFC Ludogorets
1:2
fc_dynamo_kyiv6 FC København *
23 lutego
21:05
fc_dynamo_kyiv6 FC København *
0:0
wvvuqs1420764546 PFC Ludogorets
1/16 finału
Gospodarze
Wynik
Goście
16 lutego
19:00
48 AZ Alkmaar
1:4
461 Ol. Lyonnais *
23 lutego
21:05
461 Ol. Lyonnais *
7:1
48 AZ Alkmaar
1/16 finału
Gospodarze
Wynik
Goście
16 lutego
19:00
VillarrealCF FC Astra Giurgiu
2:2
146 KRC Genk *
23 lutego
21:05
146 KRC Genk *
1:0
VillarrealCF FC Astra Giurgiu
1/16 finału
Gospodarze
Wynik
Goście
16 lutego
21:05
69 PAOK FC
0:3
lech-poznan FC Schalke 04 *
23 lutego
19:00
lech-poznan FC Schalke 04 *
1:1
69 PAOK FC
1/16 finału
Gospodarze
Wynik
Goście
16 lutego
21:05
41 Villarreal CF
0:4
sk-rapid-wien AS Roma *
23 lutego
19:00
sk-rapid-wien AS Roma *
0:1
41 Villarreal CF
1/16 finału
Gospodarze
Wynik
Goście
16 lutego
21:05
Arsenal-FC-icon Legia Warszawa
0:0
46 AFC Ajax *
23 lutego
19:00
46 AFC Ajax *
1:0
Arsenal-FC-icon Legia Warszawa


1/8 finału
Gospodarze
Wynik
Goście
9 marca
19:00
fc_dynamo_kyiv6 FC København
2:1
46 AFC Ajax *
16 marca
21:05
46 AFC Ajax *
2:0
fc_dynamo_kyiv6 FC København
1/8 finału
Gospodarze
Wynik
Goście
9 marca
19:00
Liverpool-FC-icon APOEL FC
0:1
560ae01d9fbe95_06573678 RSC Anderlecht *
16 marca
21:05
560ae01d9fbe95_06573678 RSC Anderlecht *
1:0
Liverpool-FC-icon APOEL FC
1/8 finału
Gospodarze
Wynik
Goście
9 marca
21:05
31073x3 Olympiacos FC
1:1
55cb62bda36f50_43126418 Beşiktaş JK *
16 marca
19:00
55cb62bda36f50_43126418 Beşiktaş JK *
4:1
31073x3 Olympiacos FC
1/8 finału
Gospodarze
Wynik
Goście
9 marca
21:05
lech-poznan FC Schalke 04 *
1:1
36155 Mönchengladbach
16 marca
21:05
36155 Mönchengladbach
2:2
lech-poznan FC Schalke 04 *


1/8 finału
Gospodarze
Wynik
Goście
9 marca
19:00
481 FC Rostov
1:1
Celtic_FC Manchester United *
16 marca
21:05
Celtic_FC Manchester United *
1:0
481 FC Rostov
1/8 finału
Gospodarze
Wynik
Goście
9 marca
21:05
6451.vresize.400.400.medium.0 KAA Gent
2:5
146 KRC Genk *
16 marca
19:00
146 KRC Genk *
1:1
6451.vresize.400.400.medium.0 KAA Gent
1/8 finału
Gospodarze
Wynik
Goście
9 marca
21:05
461 Ol. Lyonnais *
4:2
sk-rapid-wien AS Roma
16 marca
21:05
sk-rapid-wien AS Roma
2:1
461 Ol. Lyonnais *
1/8 finału
Gospodarze
Wynik
Goście
9 marca
21:05
bimrk0 Celta de Vigo *
2:1
emblem_1706 FC Krasnodar
16 marca
19:00
emblem_1706 FC Krasnodar
0:2
bimrk0 Celta de Vigo *


1/4 finału
Gospodarze
Wynik
Goście
13 kwietnia
21:05
461 Ol. Lyonnais
2:1
55cb62bda36f50_43126418 Beşiktaş JK
20 kwietnia
21:05
55cb62bda36f50_43126418 Beşiktaş JK
vs
461 Ol. Lyonnais
1/4 finału
Gospodarze
Wynik
Goście
13 kwietnia
21:05
bimrk0 Celta de Vigo
3:2
146 KRC Genk
20 kwietnia
21:05
146 KRC Genk
1:1
bimrk0 Celta de Vigo


1/4 finału
Gospodarze
Wynik
Goście
13 kwietnia
21:05
46 AFC Ajax
2:0
lech-poznan FC Schalke 04
20 kwietnia
21:05
lech-poznan FC Schalke 04
3:2 (AET)
46 AFC Ajax
1/4 finału
Gospodarze
Wynik
Goście
13 kwietnia
21:05
560ae01d9fbe95_06573678 RSC Anderlecht
1:1
Celtic_FC Manchester United
20 kwietnia
21:05
Celtic_FC Manchester United
2:1 (AET)
560ae01d9fbe95_06573678 RSC Anderlecht



FINAŁ UEFA EUROPA LEAGUE 2016/17



Friends Arena, SOLNA / SZTOKHOLM


FINAŁ UEL
Drużyna
Wynik
Drużyna
24 maja
20:45
vs

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *